fotimejinak portrety

KDO JSME?


Jsme to my dva, Lenka a Pavel, co nosíme svoje foťáky vždy a všude sebou! S foťákem v ruce jsme se ale ani jeden nenarodili. Stejně tak nám žádné sudičky nepředpověděly hvězdnou kariéru prestižního fotografa. Máme rádi Harryho Pottera, stejně jako Narnii, Zaklínače a další fantasy i scifi, ale v životě stojíme nohama pevně na zemi a pracujeme. Za našimi fotkami tak stojí spousta let práce a sbírání zkušeností. Životním posláním a naším štěstím jsou nám naše děti a rodina.

Pak je tady naše práce, kterou vykonáváme s pokorou a radostí. Ve dvou to spolu táhneme už pár let jako partneři, přátelé, rodiče i kolegové. Ve dvou zachytíme dvakrát tolik vzpomínek a sladíme fotografie i video do jednoho stylu. Ať už svatební, rodinné, párové nebo firemní. Přijedeme za Vámi! Není důležité, odkud jste. It doesn't matter what nationality you are or what language you speak. Prioritou jsou pro nás fotky, které budete s láskou prohlížet i po letech. Napište nebo zavolejte! Jsme taky lidi, stále vysmátí, pro každou srandu a šílenost!
----------------

JAK JE TO VLASTNĚ JINAK?Především s osobním přístupem. Vaše focení pro nás neznamená jenom přijít, nafotit a odevzdat fotky. Jsou to Vaše vzpomínky a tím jsou důležité i pro nás. Strojených fotografií a nucených póz se nebojte, s námi je focení zábava 🙂

Uděláme všechno proto, aby na fotkách byly všechny vzácné momenty tak, ať si i při prohlížení za několik let vybavíte vzpomínku i s pocitem. A když se občas někde potkáme, třeba i po letech, tak se pozdravíme a pokecáme jako přátelé!


Lenka a Pavel

Napsali jste...

Telefon

737 710 794

Email

my@fotimejinak.eu

Umístění

Hranice, celá ČR